Si tudi ti fan Dulce in Anahi?
Prišel si na pravi naslov.
Novice,slike,videi,klepeti in še več te čaka tukaj!
Moderator Team Portinon World Slovenija
Si tudi ti fan Dulce in Anahi?
Prišel si na pravi naslov.
Novice,slike,videi,klepeti in še več te čaka tukaj!
Moderator Team Portinon World Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 NUJNA anketa o forumu!

Go down 
+3
.zaLa. *
Scarlet
THEbabby
7 posters

Naj forum izbrišemo?
DA
NUJNA anketa o forumu! I_vote_lcap20%NUJNA anketa o forumu! I_vote_rcap
 20% [ 2 ]
NE
NUJNA anketa o forumu! I_vote_lcap80%NUJNA anketa o forumu! I_vote_rcap
 80% [ 8 ]
Skupaj glasov : 10
 

AvtorSporočilo
THEbabby
[PW] Administrator
THEbabby


Število prispevkov : 117
Točke : 169
Minus točke : 1
Join date : 02/04/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeSob Jun 06, 2009 5:44 pm

Administratorke smo opazile da zadnje čase zelo malo obiskujete forum. Joj
Zato smo se odločile da naredimo anketo če želite da bi forum še deloval če ne, ga bomo zaprli oz. izbrisali.

Glasujte. Love
Nazaj na vrh Go down
https://portinonworld-slo.slovenianforum.com
Scarlet
[PW] Administrator
Scarlet


Število prispevkov : 48
Točke : 92
Minus točke : 0
Join date : 04/04/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeSob Jun 06, 2009 6:26 pm

Ne!
Ne ga zbrisat!
Jst na forum, in verjamem da še mnogi drugi sedaj redko hodijo zaradi zaklučevanja šole. Nenazadnje le zaklučujem 1. letnik gimnazije in zato ne morem biti na računalniku saj skoraj vsak dan nekaj pišemo.
Potem pa oblubim, da bom pisala, sodelovala in oglaševala.
Nazaj na vrh Go down
.zaLa. *
Nuevo miembro



Število prispevkov : 1
Točke : 1
Minus točke : 0
Join date : 06/06/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeSob Jun 06, 2009 7:38 pm

Jz sm se lihkar regi. Tko da še nism čizz seznanjena z forumom ampak na prvi pogled je SUPER<3. Mislm da ga kr obdržte.
Nazaj na vrh Go down
DulciTa*
Nuevo miembro



Število prispevkov : 9
Točke : 12
Minus točke : 0
Join date : 01/06/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeSob Jun 06, 2009 7:46 pm

Ne brisaaaat!!!Škoda vašega truda in časa! Ustvarli ste men best forum in ne ga brisat če boste obžaloval saj ne bo noben uživau!Res ne ga brisat!Ja se drgač strinjam s Scarlet!"Mogoče se pa tut zarat tega mau gor ker mogoče delajo banner pa avatar za se mau naštimajo sam vem da to ne traja tolk dni...Razn če si res zaseden!SAM NE GA BRISAT PLISS!ZAME" IN ZA DRUGE DA SE BOMO LAHKO ZABAVALI!Me pa ful zanima kdo je glasoval za DA"...
Nazaj na vrh Go down
Ashley
Nuevo miembro



Število prispevkov : 3
Točke : 3
Minus točke : 0
Join date : 10/06/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeSre Jun 10, 2009 6:42 am

Res,ne zbrišite ga!
Nazaj na vrh Go down
Miss Buterfly.*
Nuevo miembro
Miss Buterfly.*


Število prispevkov : 21
Točke : 25
Minus točke : 0
Join date : 13/07/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimePon Jul 13, 2009 2:21 pm

Ne ga zbrisat!! Broken
Nazaj na vrh Go down
klerencha.
Nuevo miembro
klerencha.


Število prispevkov : 4
Točke : 8
Minus točke : 0
Join date : 06/10/2009

NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitimeTor Okt 06, 2009 2:08 pm


Heej!!

Sicer sem nova,in nevem kaj je bilo na forumu,kdo je sodeloval in kdo ne,kakšno je bilo število aktivnih in kakšno neaktvinih. Msilim da se o tem lahko odločite sami,saj imate statistiko. Zdej sem vam jaz na voljo,bom oglaševala forum in prosila,naj pridejo na forum,ker mi je zelo všeč celoten forum. Mogoče bi jaz osebno spremenila barve,in mogoče bi naredila forum tak,da bi zgledal bol 'urejen' in privabljiv. Če hočete me lahko poskusite tudi v grafičarju,da nardim eno prenovo,pol pa če vam ne bo všeč me odstrante al pa nevem kej tazga,da bo forum bolj vabljiv.
Drugač pa mislm da ga za enkrat še ne zbrisat
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





NUJNA anketa o forumu! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NUJNA anketa o forumu!   NUJNA anketa o forumu! I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
NUJNA anketa o forumu!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Forum :: Obvestila-
Pojdi na: